عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

احتمال عدم حضور پدیده برابر پرسپولیس

به گزارش فارس، کمیته تعیین اوضاع در فاصله سه ساعت تا برگزاری بازی افتتاحیه لیگ برتر هنوز مجوز صدور کارت بازی بازیکنان و کادر فنی پدیده را صادر نکرده اس..

ادامه مطلب

جایزه های جام جهانی روسیه به کدام ستاره ها می رسد؟(عکس)

به گزارش ایلنا، به روز آخر جام جهانی رسیدیم. جایی که تیم قهرمان و نایب قهرمان در آن مشخص می شوند و پرونده بیست و یکمین دوره بسته می شود. ..

ادامه مطلب

لوییس انریکه سرمربی اسپانیا شد

سران فدراسیون فوتبال اسپانیا لوییس انریکه را به عنوان سرمربی تازه این تیم گزینش کردند. لوییس انریکه سرمربی اسپانیا شد عبارات مهم : انریکه ..

ادامه مطلب

فدراسیون راجع به حضور چه کسانی در روسیه باید توضیح بدهد؟

به گزارش خبرآنلاین؛ دقیقا یک هفته تا شروع مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه وقت باقی مانده و این روزها صحبت ها راجع به گروه هایی که از طرف فدراسیون راهی روسیه..

ادامه مطلب

نهایی خوش جهت ونگر در امارات ، پیروزی چلسی برابر لیورپول

به گزارش مهر، تیم های فوتبال چلسی و لیورپول روز شنبه در دیداری حساس که در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار شد به مصاف یکدیگر رفتند که در آخر تیم چلسی با حساب یک بر ..

ادامه مطلب

تصویر العمل عبداللهی به پیشنهاد سپاهان به جپاروف و جلسه شفر با کی‌روش

سرپرست تیم فوتبال استقلال به پیشنهاد کلوب سپاهان به هافبک ازبکستانی آبی‌پوشان تصویر العمل نشان داد. تصویر العمل عبداللهی به پیشنهاد سپاهان به ج..

ادامه مطلب

شفر باز هم گلری که می‌گوید باید شماره یک جام‌جهانی باشد را روی نیمکت نشاند!

به گزارش خبرآنلاین؛وینفرد شفر اسامی 11 بازیکنی که باید برابر پارس جنوبی جم به میدان بروند را اعلام کرد.نکته ای که در لیست شفر وجود دارد این است که او ..

ادامه مطلب

پرسپولیس سر میز چانه‌زنی!

«چانه زنی پرسپولیسی ها با ریزاسپور جهت گرفتن تخفیف!» عنوان کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی است. پرسپولیس سر میز چانه زنی! عبارات ..

ادامه مطلب

احضار ۴ مدیرعامل لیگ برتری به کمیته اخلاق

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، چهار مدیرعامل باشگاه‌های لیگ برتری را به این کمیته احضار کرد.  احضار ۴ مدیرعامل لیگ برتری به کمیته اخلاق عبار..

ادامه مطلب

جنجالی که مارادونا در جام جهانی به وجود آورد

حضور ستاره آرژانتینی در جام جهانی ۱۹۹۰ ایتالیا باعث به وجود آمدن جنجال شد و با اشک‌های این مهاجم بزرگ به آخر رسید.  جنجالی که مارادونا در ج..

ادامه مطلب