عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

اعلام مقصد کره شمالی جهت سانچی دروغی شاخدار است / وزیر نفت

وزیر نفت گفت: اینکه گفته می‌شود که مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بوده دروغی شاخدار است آیا که مالک محموله شرکت هانماتوتال کره جنوبی بوده که این محموله را ..

ادامه مطلب

افزایش قیمت نفت نگران‌کننده شد

قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه تحت تاثیر استمرار کم کردن تولید اوپک که به محدود شدن عرضه به بازار کمک کرده است ثابت بود ولی دورنمای رشد تولید شیل آمریکا..

ادامه مطلب

عبور از رودخانه جهانی

شرکت‌های متفاوت در کشورهای متفاوت باید با فرایند جهانی شدن همراه شوند تا به موفقیت‌های بزرگ‌تر دست پیدا کنند.  عبور از رودخانه جهانی عبارات..

ادامه مطلب

قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد!

روز و شب گذشته با انجام 300 پرواز یکی از شلوغ‌ترین روزهای فرودگاه مشهد بود ولی بعضی شرکت‌های مسافرتی در بعضی مسیرها مانند تهران- مشهد اقدام به فروش ..

ادامه مطلب

نرخ تازه مرغ و انواع مشتقات اعلام شد

به گزارش گروه تحریریه سایت ؛ مهدی یوسف خانی مدیر اتحادیه پرنده وماهی از ثابت ماندن قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلومرغ زنده درب مر..

ادامه مطلب

آغاز روند کم کردن قیمت از ۳ روز دیگر ، قیمت مرغ به ۷۷۰۰ تومان رسید

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی قیمت هرکیلوگرم مرغ را در مراکز خرده فروشی ۷۷۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: از روز دوشنبه به بعد روند کم کردن قیمت این کالا شروع خواه..

ادامه مطلب

۵۰ میلیارد دلار منزل خالی در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد | تمام ظرفیت ز

شهروند در گفتگویی با عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی به بعضی پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران پرداخته است که بخشی هایی از ان را می خوانید؛ آخوندی: ..

ادامه مطلب