عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

متهمان با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند ، دستگیری ۲ عضو باند دزدی از منزل ها در فردیس

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبر داد وگفت: متهمان به ۳۰ فقره دزدی میلیاردی از منازل با هم..

ادامه مطلب

نخست‌وزیر پاکستان برابر تیم قضایی تحقیقات فساد حاضر شد

نواز شریف امروز (پنجشنبه) جهت نخستین بار در برابر هیات قضائی “تیم تحقیقاتی مشترک” که راجع به دارایی‌های خانواده‌ نخست وزیر پاکستان تحقیق می‌کند، ..

ادامه مطلب

مبارزه با سرطان با مصرف پیاز قرمز

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که پیاز قرمز مملو از ترکیبات قدرتمندی است که به از بین بردن تومورهای سرطانی کمک می کند.  مبارزه با سرطان با مصر..

ادامه مطلب

ارتش قطر به حالت آماده‌باش در آمد ، هشدار شدید قطر به عربستان

یک منبع نظامی آمریکایی ادعا کرد که قطر نیروهایش را در بالاترین درجه آماده‌باش قرار داده و به عربستان شدیدا هشدار داده است. هشدار شدید قطر به..

ادامه مطلب

محاصره تیراندازان در دفاتر نمایندگان ، حادثه تیراندازی در مجلس

بر اساس مشاهدات خبرنگار ایسنا، این افراد مسلح که به گفته یکی از نمایندگان 4 نفر هستند با تیراندازی وارد مجلس شده است و با نشانه قرار دادن تعدادی از نیروه..

ادامه مطلب

«محمدعلی نجفی» عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان شد

با حکم وزیرآموزش و پرورش ، دکتر محمد علی نجفی به عنوان عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد. «محمدعلی نجفی» عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان ..

ادامه مطلب

مربی پیشین تیم ملی در یک قدمی استقلال

به گزارش ایسنا، میک درموت، مربی بدنساز ایرلندی پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جلسات متفاوت با استقلالی ها با آن ها به توافقات اولیه رسید و در ..

ادامه مطلب

ارسال سلاح سنگین از سوی آمریکا جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران / شورشیان سوریه

در روزهای گذشته نیروهای دولتی سوریه از سویی و نیروهای حشد الشعبی عراق از سوی دیگر تلاش دارند کنترل منطقه مرزی بین سوریه و عراق را به دست بگیرند. ..

ادامه مطلب