عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز بازار خودرو حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

در حالی قیمت خودروهای داخلی به‌دلیل رکود پاییزی ثبات خود را در بازار حفظ کرده که قیمت وارداتی‌ها به‌دنبال نوسانات قیمت ارز بار دیگر با زیاد کردن مواجه شده است ا

حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

عبارات مهم : بازار

در حالی قیمت خودروهای داخلی به علت رکود پاییزی ثبات خود را در بازار حفظ کرده که قیمت وارداتی ها به دنبال نوسانات قیمت ارز بار دیگر با زیاد کردن مواجه شده است هست.

بررسی بازار نشان می دهد، قیمت ارز طی یکماه گذشته ۳/ ۳ درصد زیاد کردن یافته است که در این بین بیشترین میزان زیاد کردن قیمت ارز طی هفته جاری اتفاق افتاده است.

حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

به این ترتیب، زیاد کردن قیمت ارز موجب شده است که بار دیگر بازار خودروهای وارداتی با نوسان قیمتی مواجه شود.آنگونه که نمایشگاهداران خودروی پایتخت می گویند، هر چند قیمت ارز، مولفه اثرگذاری بر قیمت خودروهای وارداتی هست، ولی این عامل در کنار بسته بودن سایت ثبت سفارش موجب شده است که قیمت ها به صورت حبابی زیاد کردن پیدا کند.

سایت ثبت سفارش از آخرهای تیرماه امسال از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت بسته شده است هست؛ جو روانی ناشی از کم کردن عرضه ماشین موجب زیاد کردن حبابی قیمت خودروها در بازار شد؛ به طوری که قیمت خودروهای وارداتی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان زیاد کردن را به خود دید. در این بین ولی فعالان بازار همچنان از رکود پاییزی بازار خودروهای داخلی خبر می دهند و اینکه معاملات به پایین ترین سطح خود در امسال رسیده است.

در حالی قیمت خودروهای داخلی به‌دلیل رکود پاییزی ثبات خود را در بازار حفظ کرده که قیمت وارداتی‌ها به‌دنبال نوسانات قیمت ارز بار دیگر با زیاد کردن مواجه شده است ا

از آنجا که تقاضایی جهت خرید ماشین در بازار نیست؛ بنابراین قیمت ها نیز ثبات خود را حفظ کرده اند. هر چه هست، نمایشگاهداران خودروی پایتخت معتقدند، رکودی که هم اکنون در بازار ماشین شروع شده، تا هفته های آینده ادامه خواهد داشت.در این بین ولی تصور می شد که اقدام پلیس راهور درخصوص توقف شماره گذاری بعضی از خودروهای پرمصرف داخلی منجر به زیاد کردن قیمت ها شود حال آنکه با وجود کش وقوس های بسیاری که در این خصوص صورت گرفت این عنوان تاثیری در قیمت خودروهای داخلی نداشته است.

ثبات قیمت در بازار داخلی ها

اما به بازار برویم و ببینیم قیمت خودروها در هفته جاری چه نوسانی را تجربه کرده هست. در حال حاضر پژو ۲۰۶ ظاهر ۵ با قیمت ۳۹ میلیون تومان خرید و فروش می شود که این عنوان نشان از ثبات قیمت این محصول طی هفته جاری دارد. همچنین مدل صندوقدار این ماشین نیز در حال حاضر ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می رود. از بازار پژو ۴۰۵ هم خبر می رسد که این ماشین در حال حاضر قیمتی برابر با ۳۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دارد.

پژو پارس نیز ثبات قیمت خود را حفظ کرده است و در حال حاضر ۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. ولی دیگر خودرویی که ثبات قیمت را طی هفته جاری تجربه کرده، رانا هست؛ به گفته فعالان بازار، این محصول هم اکنون ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.در بین دیگر خودروهای داخلی سمند EF۷ نیز کماکان ۳۲ میلیون تومان قیمت دارد و دنا نیز ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رود.

حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

نگاهی به محصولات شرکت سایپا داشته باشیم؛ قیمت خودروهای این شرکت نیز در هفته جاری تغییری نداشته است به طوری که انواع پراید نیز این ثبات قیمت خود را حفظ کرده اند؛ بر این اساس، در حال حاضر پراید مدل ۱۳۱ قیمتی برابر با ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد و پراید ۱۱۱ هم ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. از بازار تیبا هم خبر می رسد که این محصول نیز عوض کردن قیمتی نداشته هست؛ بنابراین همچنان با قیمت ۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می شود.

اما نگاهی به قیمت خودروهای رنو در بازار داشته باشیم؛ شرکت پارس ماشین در هفته جاری قیمت تندر ۹۰ تولیدی خود را به علت عوض کردن گیربکس ۹۱۰ هزار تومان زیاد کردن داد، بدهید ترتیب هم اکنون تندر-۹۰ مدل E۲ پارس ماشین قیمتی برابر با ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دارد. آنگونه که گفته می شود، نبود تقاضا و کم کردن عرضه این محصول در بازار موجب شده است که زیاد کردن قیمت از سوی پارس ماشین تاثیری در قیمت محصولات کنونی نداشته باشد.

در حالی قیمت خودروهای داخلی به‌دلیل رکود پاییزی ثبات خود را در بازار حفظ کرده که قیمت وارداتی‌ها به‌دنبال نوسانات قیمت ارز بار دیگر با زیاد کردن مواجه شده است ا

در این بین ولی پارس تندر همچون هفته های گذشته ۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رود که این عنوان نشان از ثبات قیمت این ماشین دارد. به گفته نمایشگاهداران ماشین پایتخت، تندر اتومات نیز با ثبات قیمت هم اکنون ۴۹ میلیون تومان قیمت دارد. ساندرو دنده اتومات نیز با ثبات قیمتی که در بازار داشته است در حال حاضر ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود.

تداوم زیاد کردن قیمت وارداتی ها

حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار

آن طور که نمایشگاهداران ماشین پایتخت می گویند، در حال حاضر در کنار استمرار بسته بودن سایت ثبت سفارش، تغییرات قیمت ارز موجب شده است که بازار خودروهای وارداتی همچنان با زیاد کردن قیمت مواجه باشد. فعالان بازار تاکید می کنند هر چند رکود سنگینی بر بازار ماشین حاکم هست، ولی تغییرات متعددی که در بازار این خودروها صورت گرفته است باعث شده است که قیمت ها روند صعودی داشته باشند.به گفته فعالان بازار، در حال حاضر جهت خرید هیوندایی سوناتای هیبرید باید ۱۸۴ میلیون تومان هزینه کرد که این عنوان نشان می دهد ماشین موردنظر حدود چهار میلیون تومان زیاد کردن قیمت را تجربه کرده است.

هیوندای توسان نیز دو میلیون تومان گران شده، بنابراین در حال حاضر ۲۰۳ میلیون تومان خرید و فروش می شود؛ جهت خرید النترا نیز باید ۱۵۷ میلیون تومان هزینه کرد که این عنوان از زیاد کردن سه میلیون تومانی این ماشین حکایت دارد.از سوی دیگر ولی کیا سراتو هم از زیاد کردن قیمت ها در امان نبوده و هفت میلیون تومان جهش را به خود دیده هست. این محصول در حال حاضر ۱۵۷ میلیون تومان خرید و فروش می شود. در بین دیگر خودروهای وارداتی، کیا اپتیما نیز دو میلیون تومان زیاد کردن را تجربه کرده، به نحوی که در حال حاضر ۲۰۹ میلیون تومان قیمت دارد. به گفته فعالان بازار، لکسوس مدل NX نیز با زیاد کردن سه میلیون تومانی در این هفته هم اکنون ۳۷۸ میلیون تومان قیمت دارد.

در این بین ولی سانتافه ثبات قیمت خود را حفظ کرده است و هم اکنون ۲۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. ولی از بازار کیا اسپورتیج خبر می رسد این محصول پنج میلیون تومان زیاد کردن قیمت داشته است و در حال حاضر ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. تویوتا RAV۴ هم اگرچه در هفته های دورتر زیاد کردن قیمتی شدید را تجربه کرد، با این حال چند هفته ای است در قیمت ۲۶۰ میلیون تومانی خود ثابت مانده و گویا بیش از این کشش زیاد کردن قیمت را ندارد. در بین دیگر خودروهای وارداتی ولی تویوتا مدل CHR که به گفته خیلی ها قیمتی غیر منطقی در کشور عزیزمان ایران دارد، هم اکنون ۲۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. همچنین نیسان جوک نیز در مدل فول خود ۱۸۵ میلیون تومان به فروش می رسد و جهت خرید مدل ایکس تریل هم باید ۲۶۰ میلیون تومان هزینه کرد.

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | محصول | میلیون | محصولات | وارداتی | خودروهای داخلی | خودروهای وارداتی | قیمت خودروهای داخلی | قیمت خودروهای وارداتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs