عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جوانان را دستاویز قرار ندهید ، تصویر العمل وزارت ورزش به بیانات قالیباف راجع به وام ازدواج

معاون وزارت ورزش و جوانان با تشریح کارها دولت در حوزه جوانان و وام ازدواج، بر رعایت اخلاق اسلامی و ایرانی در انتخابات از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تاکی

جوانان را دستاویز قرار ندهید ، تصویر العمل وزارت ورزش به بیانات قالیباف راجع به وام ازدواج

تصویر العمل وزارت ورزش به بیانات قالیباف راجع به وام ازدواج/ جوانان را دستاویز قرار ندهید

عبارات مهم : میلیون

معاون وزارت ورزش و جوانان با تشریح کارها دولت در حوزه جوانان و وام ازدواج، بر رعایت اخلاق اسلامی و ایرانی در انتخابات از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد رضا رستمی در پی صحبت های شب گذشته محمد باقر قالیباف در برنامه گفت وگوی خاص خبری مبنی بر اینکه “بیش از یک میلیون نفر در صف دریافت وام ازدواج قرار دارند”، با رد این ادعا تاکید کرد که جوانان را دستاویز قرار ندهید.

جوانان را دستاویز قرار ندهید ، تصویر العمل وزارت ورزش به بیانات قالیباف راجع به وام ازدواج

وی گفت: علی رغم بروز پرسشها مالی فراوان دولت در سال ۹۵ به بیش از یک میلیون نفر – که متقاضی وام ازدواج ۱۰ میلیونی بودند، وام پرداخت کرده است و کسانی که در ماههای نهایی سال ۹۵ تشکیل پرونده داده اند کمتر از ۳۰۰ هزار نفر بودند که در آخر مراحل اداری دریافت وام خود قرار دارند.

وی با اشاره به لایحه بودجه سال ۹۶ گفت : دولت دوباره پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج را در لایحه بودجه امسال به مجلس پیشنهاد کرد و بعد از تصویب نمایندگان مردم به بانک ها ابلاغ شده است هست. متقاضیان سال ۹۶ نیز از این وام ۱۰ میلیون تومانی برخوردار خواهند شد.

معاون وزارت ورزش و جوانان با تشریح کارها دولت در حوزه جوانان و وام ازدواج، بر رعایت اخلاق اسلامی و ایرانی در انتخابات از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تاکی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به کارها گسترده دولت در عنوان ازدواج جوانان گفت: دولت در بخش جوانان کارها موثر و گسترده ای در بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ازدواج از قبیل وام ۱۰ میلیون تومانی، ساماندهی مسکن زوجین به وسیله خیرین مسکن ساز، مشاوره ها و آموزش های پیش از ازدواج زوجین و ارتقای سرمایه های اجتماعی اعتماد و احترام متقابل که باعث پایداری خانواده های تازه تشکیل شده است ، انجام داده است .

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، رستمی در آخر با تاکید بر رعایت اخلاق اسلامی و ایرانی در انتخابات و بازی نکردن با جامعه گفت:جامعه از سوء استفاده ها خسته شده است و بهتر است کاندیداها به جای دروغ پردازی و ناامید کردن مردم به راهکارهای عملی و مدیریتی خود بیندیشند و برنامه های خود را ارائه دهند.

واژه های کلیدی: میلیون | ازدواج | جوانان | میلیونی | انتخابات | وام ازدواج | وزارت ورزش و جوانان | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs