عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (465)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان . مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روز گذشته در خدمتتان هستیم. امیدوارم طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و تک تک لحظاتتان در این ماه عزیز سرشار از خیر و خوش حالی باشد. ممنون از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید.

امیر خان قلعه نویی در حال گذران تعطیلات بین دو فصل در دیار فقانس. امیر خان هر سال در تعطیلات بین دو فصل در یکی از کشورهای اروپایی و آمریکایی وقت میگذراند و قراردادش با استقلال/تراکتور را از همانجا امضا میکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

سجاد جان داداش حالا این یک بار را ببخش و ناراحت نباش. بخاطرِ ما هواداران که چهار روز است داریم پست های غلط کردمِ رامین رضائیان را میخوانیم، بیخیال شو و ببخش!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

بله علی جان، در ضمن معلولیت سوژه ی تصویر یادگاری و اینستاگرام هم نیست.

رایان شجریان پسر کوچک استاد محمدرضا شجریان روز گذشته این سلفی در کنار پدر را به اشتراک گذاشت و روزمان را ساخت. خدا را شکر که استاد حالش روز به روز رو به اصلاح هست. استاد جان! گَه گهی بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوست، بگشای لب که قند فراوانم آرزوست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

همانطور که میدانید آمار مسافرت در ماه مبارک رمضان چند برابر میشود. هر چه هوا گرم تر، مسافرت زیاد و طولانی تر! ملیکا زارعی هم به یزد قشنگ رفته است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سردار آزمون در حال روبوسی با یکی از دوستانش که جهت استقبال از او به فرودگاه امام خمینی (ره) آمده بود. (بر اساس لوکیشنِ سردار در عکس)

بزرگ علوی اگر در قید حیات بود و این تصویر مجید خراط ها را میدید، رمان جدیدی مینوشت به نام “کفش هایش”.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

مهدی یغمایی هم تصویری از کودکی هایش گذاشت تا یکوقت کسی نگوید آن موقع دوربین نداشتند.

آفرین به سارا خوئینی ها که اپیدمیِ سلفی با برج میلاد را شکست و با زیباترین برج پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر گرفت.

امیر دلاوری این روز ها به شدت در حال ورزش و چربی سوزی هست. امیدواریم آن ویروسی که به جان کاوه سماک باشی افتاده امیر را گرفتار نکرده باشد.

نوید محمدزاده و نوشابه ای که جهت دوستش هومن سیدی باز کرد.

از فایده های داشتن رفیق گریمور این است که میتوانی ساعت ها خود و خانواده ات را سرگرم کنی.

پولاد کیمیایی که از باخت تیم محبوبش حسابی شاکی هست، از اوضاع این تیم انتقاد کرد. به محض آپلود شدن این پست، مهدی تاج و آقای افتخاری کاغذ و قلم را برداشته و راهکار های حل پرسشها و ساختن تیم را از روی متن پولاد توصیه برداری کردند.

مهراوه شریفی نیا به تماشای نمایش علی شادمان و دوستانش رفته بود که بعد از آن این پست را گذاشت و حسابی علی را شرمنده کرد.

انشاالله هیچگاه دلتان غم نبیند استاد و سایه تان بر سر ما و سینمای کشور عزیزمان ایران مستدام باشد.

علی صادقی در حال دوبی گردی. به فیلمسازان پیشنهاد میکنم تا موهای علی بلند است پروژه تارزان ایرانی را کلید بزنند. قطعا درخت نوردی و نعره کشیدنِ علی با آن صورت خاص اش میتواند سینمای کشور عزیزمان ایران را متحول کند.

آناهیتا افشار این تصویر تار را گذاشته و گفته انقدر بد قلقی نکنید. آناهیتا جان فعلاً کسی که بدقلقی کرده عکاس عزیزتان بوده هست، ما که کاری نداریم!

مهران رجبی و سروش صحت در حال بدقلقی کردن در پشت صحنه مجموعه “لیسانسه ها”.

باغ فردوس، باغی کوچک در حوالی میدان تجریش که اگر در هر ساعت از شبانه روز به صورت اتفاقی به آنجا بروی، خوب گوشه موشه ها را بگردی حداقل دو صورت مشهور پیدا میکنی. لاله اسکندری در باغ فردوس.

استاد مریم کاویانی در تازه ترین آموزه های اینستاگرامی خود مباحث جدیدی از علاقه و عاشقی را مطرح کردند و باعث شدند تمامی عاشقان به این فکر فرو روند که در تمام این مدت “اشتباه میزدند”.

این رسم روزگاره داش فرمون! جهت سانتی مانتالا مراسم خوش حالی تولد میگیرن تو رستورانِ اعیونی، جهت لوتیا و مردای تو میدون، مراسم خوش حالی کوچیک تو تنهایی و عزلت.

سیاوس خیرابی و رز رضوی در حال اجرای یک تئاتر. در واقع در حال جنایت در حق تئاترِ واقعی.

رضا صادقی از همه مردم در ماه رمضان خواست که با حیوانات مهربان تر باشند. چشم عمو رضا. مِن بعد قول میدهم با پشه های منزل کاری نداشته باشم و بگذارم با خیال راحت و بدون استرس نیشمان بزنند.

مهدی سلطانی بازیگر خوب و تحصیلکرده سینما و تلویزیون در نمایی از پشت صحنه فصل دوم سریال “شهرزاد” که فیلمبرداری اش هنوز به آخر نرسیده.

حسین مهری هم در “سرزمین کهنِ” کمال تبریزی حضور دارد، این عنوان را حسین با به اشتراک گذاشتن این سلفی زورکی در کنار کمال تبریزی اعلام کرد.

گریم متفاوت محمدرضا هدایتی، حمیدرضا آذرنگ و سحر ولدبیگی مربوط به پروژه “آرماندو” که سریالی به کارگردانی احسان عبدی پور هست. عبدی پور این روز ها فیلم “تیک آف” را هم روی پرده سینما دارد و یکی کارگردانان جوان و پرکار این روزهاست.

ما که نه شما را میبینیم و نه کفتر را. فقط یک دبه خیارشور می بینیم.

گلاره عباسی و رویا نونهالی در شهرزاد 2. بیصبرانه منتظر پخش این مجموعه محبوب هستیم.

سامیه لک این تصویر را به مناسبت تولد سی و شش سالگی اش به اشتراک گذاشت. تبریک به این بازیگر خوب و البته بسیار کم کار سینما و تئاتر.

غزل زن شاکری، یکی از خوب های این روزهای سینما و تئاتر از قاب دوربین علیرضا لاجورد. اخلاق خوب، صدای زیبا، زندگی حرفه ای و هنرِ اعلا از غزل یک ستاره محبوب ساخته هست. البته اگر این سق سیاه ما بگذارد!

تصویر یادگاری کاوه خداشناس در کنار علی خسروی و داریوش فرهنگ که به تماشای تئاترشان آمده بودند. سوالی که مطرح است این است که این همه تئاتر که مثل مور و ملخ در سطح شهر ریخته، تماشاگر از کجا می آورد و سالن را چگونه پر میکند؟

کاملاً مشخص است که آرکون ها به چاکراه های استاد فشار آورده و باعث شده است این پست عجیب را راجع به توتی بگذارد.

مجید اخشابی به تنهایی کمر صنعت مد و پوشاک را شکست.

احسان بیگلری کارگردان جوان فیلم “برادرم خسرو” در کنار هومن برق نورد در پردیس کوروش. فیلمی خوب که ارزش سینما رفتن و وقت گذاشتن را دارد.

عکسی دیگر از فیلم موقوفِ عبدالرضا کاهانی، یعنی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا” که اگر عزیزان با همین فرمان پیش بروند و پلان به پلان تصویر های آن به اشتراک بگذارند خودمان میتوانیم داستان فیلم را حدس بزنیم و اینگونه توقیف را هم دور زده ایم!

یزد هم که نقشِ باغ فردوسِ کشور عزیزمان ایران را دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد صورت ها جهت تفریح هست. شهرام عبدلی هم به یزد رفته.

عکسی فوق العاده از نوجوانی های بیژن بنفشه خواه. یکی از عالی ترین تصویر هایی که تابحال در مطالبمان داشته ایم :)) یح هست. شهرام عبدلی هم به یزد رفته.

سلفی علیرضا کمالی، بازیگر خوب سینما و تلویزیون که این شب ها شاهد هنرنمایی اش در سریال “نفس” هستیم. سریالی که جهت اظهار نظر در مورد آن فعلاً سریع هست، ولی در همین چند قسمتِ پخش شده است نشان داده ساختار و کارگردانیِ خوبی دارد.

خیلی جالب است که متروهای خارج باکلاسی و سوژه تصویر است ولی متروهای وطن بی کلاسی.

سلفی امیرحسین رستمی در کنار دوست دوران بچگی اش. همین.

بهنام شرفی، امیرکاوه آهنین جان، مونا فرجاد، آناهیتا همتی، مهران رجبر و محمد حاتمی عوامل و بازیگران یک نمایش و تئاتر دیگر هستند. تا به مرز تئاتر زدگی نرسیده ایم، همه شما عزیزان را به خدای بزرگ میسپارم. پای سفره افطار ما را فراموش نکنید، البته اگر قابل باشیم. خدا نگهدارتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تئاتر | تصویر | سینما | ایرانی | تصویری | سینمای | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (465)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs