عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عاشقانه توقیف نشده هست.

تصویربرداری باعشق روزهای نهایی خود را سپری می‌کند و سازندگان آن اعلام کرده‌اند که با ورورد افراد با تجربه و همکاری گروه، تدوین و توزیع این مجموعه هم علی رغم بعض

عاشقانه توقیف نشده هست.

عاشقانه توقیف نشده است.

عبارات مهم : اخبار

تصویربرداری باعشق روزهای نهایی خود را سپری می کند و سازندگان آن اعلام کرده اند که با ورورد افراد با تجربه و همکاری گروه، تدوین و توزیع این مجموعه هم علی رغم بعضی شایعات نظم خوبی گرفته هست. .

به گزارش روابط عمومی پروژه، محمدرضا نادری – مدیر اجرایی پروژه «عاشقانه» – راجع به شایعاتی که به تازگی اطراف این مجموعه ایجاد شده است گفت: در پی برخورد با بیش از یکصد لینک غیر مجاز و VOD که به صورت غیر قانونی و بدون داشتن قرارداد با مالکین و سرمایه گذاران اقدام به بارگذاری مجموعه کرده بودند، خوشبختانه این مسئله در حال حاضر با انعقاد قرارداد قانونی با سازندگان شکل اصولی تری به خود گرفته است.

عاشقانه توقیف نشده هست.

با این حال اگر چه بسیاری از شرکت ها این روزها مجموعه را به صورت قانونی و بدون مسئله به فروش می رسانند، ولی در این میان بعضی با زیاده خواهی و توقعات غیر متعارف قصد دارند با فراکنی و انتشار اخبار ناموثق و جریان یافته که با همگی آنها کما فی السابق برخورد قانونی می شود، تلاش دارند به «عاشقانه» ضربه بزنند.

وی افزود: متأسفانه این روزها بعضی با ایجاد جو نامناسب قصد دارند میزان عرضه و ارائه قانونی «عاشقانه» را کم کردن دهند. حتی در روزهای اخیر عده ای با نیت ضربه زدن به پروژه اقدام به بارگذاری رایگان قسمت های سریال کرده اند که بزودی این اتفاق نیز پیگیری خواهد شد.

تصویربرداری باعشق روزهای نهایی خود را سپری می‌کند و سازندگان آن اعلام کرده‌اند که با ورورد افراد با تجربه و همکاری گروه، تدوین و توزیع این مجموعه هم علی رغم بعض

نادری در آخر گفت: از مخاطبان فهیم «عاشقانه» خواهشمندیم اخبار رسمی این مجموعه را تنها از طریق مدیر روابط عمومی پروژه و پیج اینستاگرام پروژه دنبال کنند و توجهی به شایعات نداشته باشند. براساس برنامه ریزی های انجام گرفته قسمت هفتم «عاشقانه» نیز دوشنبه هفته آینده (١٨ اردیبهشت ماه) توزیع خواهد شد.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، (با هنرمندی) حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با حضور افتخاری) یکتا ناصر و (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران مهم «عاشقانه» هستند.

واژه های کلیدی: اخبار | پروژه | برخورد | مجموعه | قانونی | عاشقانه | عاشقانه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs