عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده‌است / حبیب ایل‌بیگی

معاون نظارت و ارزشیابی شرکت سینمایی می‌گوید: جلسات بررسی مجدد فیلم‌هایی که در اکران مسئله داشتند درحال برگزاری است ولی تاکنون راجع به هیچ فیلمی تصمیم‌گیری نشده

هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده‌است / حبیب ایل‌بیگی

حبیب ایل بیگی : هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده است

عبارات مهم : نمایش

معاون نظارت و ارزشیابی شرکت سینمایی می گوید: جلسات بررسی مجدد فیلم هایی که در اکران مسئله داشتند درحال برگزاری است ولی تاکنون راجع به هیچ فیلمی تصمیم گیری نشده است.

حبیب ایل بیگی در گفت وگو با خبرنگارایلنا، با اشاره به آخرین اوضاع کمیته ای که جهت پیگیری به فیلم های مسئله دار و توقیفی در شرکت سینمایی شکل گرفته هست، گفت: ما در این کمیته فیلم ها را بررسی می کنیم و راجع به آنها گفت وگو می کنیم ولی این فیلم ها هرکدام دارای پرسشها و مشکلاتی مختص به خود است و باید اصلاحاتی انجام بدهند و مسئله هر فیلم با فیلم دیگر تفاوت دارد.

هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده‌است / حبیب ایل‌بیگی

وی با اشاره به اینکه در جلسات دو گروه از فیلم ها در اولویت بررسی هستند، گفت: بعضی از فیلم ها قبلاً توانسته بودند پروانه نمایش بگیرند ولی وقت نمایش نداشتند یا به هر دلیلی امکان نمایش پیدا نکردند. بعضی فیلم های دیگر نیز با مجوز ارشاد ساخته شده است بودند ولی نتوانسته بودند پروانه نمایش مورد نیاز را کسب کنند. ما در جلسات کمیته این دو گروه را ابتدا بررسی می کنیم و طبیعی است که اولویت ما فیلم هایی است که در یکی دو سال گذشته دچار مسئله شده است اند. البته به مرور به فیلم های متأخر نیز می رسیم.

ایل بیگی ادامه داد: گروهی از فیلم ها هستند که بدون پروانه ساخت و بدون مجوز وزارت ارشاد ساخته شده است اند. از آنجا که براساس قانون؛ وزارت ارشاد در قبال این فیلم ها تعهد و مسئولیتی ندارد، بررسی اوضاع امکان نمایش آنها در اولویت نیست.

معاون نظارت و ارزشیابی شرکت سینمایی می‌گوید: جلسات بررسی مجدد فیلم‌هایی که در اکران مسئله داشتند درحال برگزاری است ولی تاکنون راجع به هیچ فیلمی تصمیم‌گیری نشده

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود پرسشها فیلم هایی همچون منزل پدری، کاناپه، رستاخیز، عصبانی نیستم، منزل دختر، ارادتمند نازنین بهاره تینا و آشغال های دوست داشتنی در این کمیته بررسی و حل شده است هست، گفت: تاکنون چند جلسه جهت حل مسئله فیلم هایی که جزو دو گروه اول هستند، برگزار شده است و بحث های بسیاری راجع به این فیلم ها صورت گرفته ولی تصمیم نهایی راجع به هیچ فیلمی گرفته نشده و هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده است.

واژه های کلیدی: نمایش | پروانه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs