عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وعده ایجاد شغل بدون ارائه راهکار،عوامفریبانه است / معاون روحانی

آقایان نامزد برنامه‌ای جهت ایجاد ۵میلیون شغل ارائه نمی‌کنند، فقط می‌گویند وظیفه برنامه ششم است

وعده ایجاد شغل بدون ارائه راهکار،عوامفریبانه است / معاون روحانی

معاون روحانی:وعده ایجاد شغل بدون ارائه راهکار،عوامفریبانه است

عبارات مهم : قانون

آقایان نامزد برنامه ای جهت ایجاد ۵میلیون شغل ارائه نمی کنند، فقط می گویند وظیفه برنامه ششم است

معاون مدیر جمهور گفت: دولت تدبیر و امید در سال 95 توانست 630 هزار وقت شغلی ایجاد کند نشان می دهد که برنامه های عملیاتی جهت ایجاد 630 هزار وقت شغلی داشت و به نتیجه هم رسید، بعد می تواند با برنامه های تکمیلی این رقم را زیاد کردن دهد.

وعده ایجاد شغل بدون ارائه راهکار،عوامفریبانه است / معاون روحانی

جمشید انصاری مدیر شرکت اداری و استخدامی دولت، در گفتگو با خبرآنلاین راجع به وعده ایجاد 600 هزار شغل (200 هزار شغل مستقیم و 400 هزار شغل غیرمستقیم) با زیاد کردن یک میلیون تن محصولات پتروشیمی از سوی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری، گفت: اطلاعات و آمار مربوط به عنوان صنایع مهم پتروشیمی را وزارت نفت و صنایع مرتبط و پایین دستی پتروشیمی را وزارت صنعت، معدن و تجارت در روزهای اخیر اعلام کردند. براساس این آمار و اطلاعات یک حجم قابل توجهی از پروژه های پتروشیمی در دولت یازدهم اجرا شد و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به زیاد کردن 9 ميليون تنی محصول پتروشيمی از ابتدای دولت یازدهم تاکنون افزود: اگر بنا به معیارهای یادشده بود و صنایع پتروشیمی توانایی این مقدار اشتغال زایی را داشت، باید ظرف این 4 سال حدود 5 تا 6 میلیون نفر وقت شغلی در کشور ایجاد می شد بعد بنابراین آن معیارها دقیق نیستند.

آقایان نامزد برنامه‌ای جهت ایجاد ۵میلیون شغل ارائه نمی‌کنند، فقط می‌گویند وظیفه برنامه ششم است

رئیس شرکت اداری و استخدامی راجع به وعده ایجاد 1.5 میلیون شغل هر سال یا ایجاد 5 میلیون شغل ظرف 4 سال یادآور شد: آنچه از بعضی مردها نامزدها شنیدم این است که آنها برنامه ای جهت ایجاد این تعداد شغل ارائه نمی کنند بلکه می گویند وظیفه قانون برنامه ششم هست. در واقع این نامزدها می گویند قانون برنامه ششم وظیفه کرده که در طول عمر یک دولت سالی یک میلیون شغل ایجاد شود.

وی ادامه داد: این حرف درستی است که طبق قانون برنامه ششم باید سالی یک میلیون شغل ایجاد کرد ولی قانون برنامه ششم اهداف کمی را مشخص می کند، این دولت است که باید برنامه های اجرایی و عملیاتی جهت رسیدن به این نشانه ارائه دهد. حداقل این دوستان تا به حال برنامه اجرایی و عملیاتی جهت آنکه بگویند چگونه می خواهند به نشانه کمی ایجاد 1.5 میلیون شغل هر سال یا ایجاد 5 میلیون شغل ظرف 4 سال برسند ارائه نکردند تا برنامه های آنها در این حوزه مورد ارزیابی و قضاوت قرار گیرد. به عبارت راحت این نامزدها اول بگویند چه طور می خواهند این مقدار شغل ایجاد کنند.

معاون مدیر جمهور یادآور شد: با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید در سال 95 توانست 630 هزار وقت شغلی ایجاد کند نشان می دهد که برنامه های عملیاتی جهت ایجاد 630 هزار وقت شغلی داشت و به نتیجه هم رسید، بعد می تواند با برنامه های تکمیلی این رقم را زیاد کردن دهد.

وعده ایجاد شغل بدون ارائه راهکار،عوامفریبانه است / معاون روحانی

وی تحقق رشد اقتصادی 8 درصدی را از اهداف برنامه های سوم، چهارم، پنجم و ششم خواند و افزود: بعضی دولت ها به رشد بالای 5.5 تا 6درصد رسیدند ولی در بعضی دولت ها نیز رشد اقتصادی کشور منفی شد، بعد این نشان می دهد هدفگذاری در قانون برنامه کفایت نمی کند تا به این رشد برسیم بلکه باید برنامه عملیاتی در حوزه اقتصادی و اجتماعی داشت که چگونه می خواهیم به رشد 8 درصدی برسیم وگرنه دائم تکرار کردن قانون برنامه موجب تحقق رشد 8 درصدی در عرصه عمل نمی شود.

جمشید انصاری در پاسخ به این سئوال که کارشناسان وعده های نامزدهای منتقد دولت یازدهم را پوپولیستی و بازگشت به دوره احمدی نژادیسم توصیف می کنند نظر شما چیست؟ گفت: من تا آنجایی که آنها اهداف قانون برنامه را تکرار می کنند می گویم کسانی هستند که رفتند قانون برنامه ششم را دقیق خواندند و آن را بیان می کنند و هیچ قضاوتی راجع به ارزش نمی کنم ولی هنگامی که وارد می شوند و می گویند این رقم ها شدنی است و ما انجام می دهیم ولی راهکار، روش و برنامه ای ارائه نمی دهند احساس می کنم رویکردی عوامفریبانه دارند.

آقایان نامزد برنامه‌ای جهت ایجاد ۵میلیون شغل ارائه نمی‌کنند، فقط می‌گویند وظیفه برنامه ششم است

واژه های کلیدی: قانون | میلیون | برنامه | پتروشیمی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs