عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بازگشت بقایی به اوین بعد از ۵ روز مرخصی

وکیل‌مدافع حمید بقایی از بازگشت موکلش بعد از ۵ روز مرخصی درمانی به زندان اوین خبر داد. 

بازگشت بقایی به اوین بعد از ۵ روز مرخصی

بازگشت بقایی به اوین بعد از ۵ روز مرخصی

عبارات مهم : زندان

وکیل مدافع حمید بقایی از بازگشت موکلش بعد از ۵ روز مرخصی درمانی به زندان اوین خبر داد.

مهران عبدالله پور در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: حمید بقایی به منظور درمان به مدت ۵ روز جهت درمان به مرخصی آمده بود که صبحگاه امروز با همراهی محمود احمدی نژاد به زندان اوین بازگشت.

بازگشت بقایی به اوین بعد از ۵ روز مرخصی

وی با اشاره به مرخصی ۵ روزه حمید بقایی، گفت: ظاهراً به ایشان اعلام شده است که با تمدید این مرخصی موافقت می کنند که بتواند کارهای درمانی اش را انجام دهد ولی وی مجدداً روز پنجم به زندان اوین بازگشته است.

وکیل مدافع معاون اجرایی دولت دهم در رابطه با درخواست اعاده دادرسی مجدد موکلش گفت: درخواست اعاده دادرسی قبلی که ارایه کرده بودیم پذیرفته نشد و درخواست اعاده دادرسی مجدد نیز ارایه نکردیم.

وکیل‌مدافع حمید بقایی از بازگشت موکلش بعد از ۵ روز مرخصی درمانی به زندان اوین خبر داد. 

عبدالله پور راجع به اوضاع موکلش گفت: حمید بقایی در حال حاضر در حال گذراندن دوران محکومیت اش است و تلاش می کنیم که بی گناهی ایشان ثابت شود.

بر اساس این گزارش، پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، اعلام کرد بعد از تایید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و قطعیت آن و همچنین ابلاغ حکم صادره، مأمورین پلیس ۲۲ اسفند ماه سال ۹۶ نسبت به دستگیری و معرفی محکوم علیه جهت اجرای حکم صادره از جمله ۱۵ سال حبس و چهل و سه میلیارد تومان جزای نقدی اقدام کرده و وی به زندان معرفی شد.

واژه های کلیدی: زندان | بازگشت | بازگشته | حمید بقایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs