عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اطلاعات هسته ای کشور عزیزمان ایران را به ترامپ می دهد؟ ، اون&quot، &quot

همزمان با شروع مذاکرات میان کره شمالی و ایالات متحده که هنوز نمی توان آن را مذاکرات هسته ای خواند، رسانه هایی چون واشنگتن پست به ابعاد دیگری از گفت وگوهای میان

اطلاعات هسته ای کشور عزیزمان ایران را به ترامپ می دهد؟ ، اون&quot، &quot

"اون" اطلاعات هسته ای کشور عزیزمان ایران را به ترامپ می دهد؟

عبارات مهم : ايران

همزمان با شروع مذاکرات میان کره شمالی و ایالات متحده که هنوز نمی توان آن را مذاکرات هسته ای خواند، رسانه هایی چون واشنگتن پست به ابعاد دیگری از گفت وگوهای میان واشنگتن و پیونگ یانگ اشاره کرده و نوشته اند: شاید بعضی در کشور عزیزمان ایران باشند که دلواپس درز اطلاعات هسته ای کشور عزیزمان ایران به وسیله کره شمالی در جریان مذاکرات واشنگتن – پیونگ یانگ باشند.

اطلاعات هسته ای کشور عزیزمان ایران را به ترامپ می دهد؟ ، اون&quot، &quot

واشنگتن پست به نقل از يك كارشناس ارشد پرسشها بين المللي در شوراي آتلانتيك نوشت هرچند كه ايراني ها لحن انتقادي را نسبت به مذاكرات كره شمالي و ايالات متحده اتخاذ كرده اند ولی با دقت در حال رصد اين مذاكرات هستند كه البته يكي از دلايل اين عنوان همكاري هاي هسته اي ايران و كره شمالي در گذشته است.

وي در ادامه نوشته است: يك پرسش اساسي در پایتخت کشور عزیزمان ایران اين است كه آيا اگر پيونگ يانگ به توافقي با ترامپ دست پيدا كند احتمال افشاي اطلاعات در اختيار راجع به برنامه هسته اي ايران از سوي كيم جونگ اون وجود دارد؟

همزمان با شروع مذاکرات میان کره شمالی و ایالات متحده که هنوز نمی توان آن را مذاکرات هسته ای خواند، رسانه هایی چون واشنگتن پست به ابعاد دیگری از گفت وگوهای میان

برخي كارشناسان اعتقاد دارند كه كره شمالي اطلاعات بسياري راجع به برنامه و نيت هسته اي ايران در اختيار دارد. واشنگتن پست در اين باره مي نويسد: اكبر هاشمي رفسنجاني كه به مدت دو دوره رييس جمهور ايران بوده در كتاب خاطرات خود به همكاري هاي هسته اي ميان ايران و كره شمالي اشاره كرده هست. در بخش هايي از اين كتاب آمده كه در جريان جنگ عراق، ايران در حوزه هاي موشكي و تسليحاتي با كره شمالي تبادل اطلاعات داشته است.

در شرايطي كه كره شمالي اين اطلاعات را در اختيار امريكا قرار دهد اين احتمال وجود دارد كه واشنگتن باز هم داستان سرايي جديدي راجع به نيت هسته اي ايران در گذشته كه تحت عنوان ابعاد احتمالا نظامي برنامه هسته اي ايران مطرح بود، به راه بيندازد.

اعتماد

واژه های کلیدی: ايران | ایران | برنامه | مذاکرات | واشنگتن | اطلاعات | واشنگتن پست | مذاکرات هسته ای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs