عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار حوادث متهمان با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند ، دستگیری ۲ عضو باند دزدی از منزل ها در فردیس

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبر داد وگفت: متهمان به ۳۰ فقره دزدی میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر

دستگیری ۲ عضو باند دزدی از منزل ها در فردیس/ متهمان با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند

عبارات مهم : زندان

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبر داد وگفت: متهمان به ۳۰ فقره دزدی میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

میزان نوشت: جهانشاهلو از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبرداد و گفت: متهمان به ۳۰ فقره دزدی میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

وی در تشریح شرح این خبر گفت: متهمان در بازجویی ها گفتند که با استفاده از خاموشی منازل به دزدی اقدام می کردند، بعد از گشت زنی در خیابان ها و اطمینان از عدم حضور مالک، از طریق بالکون یا پنجره وارد منزل می شدند.

متهمان با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند ، دستگیری ۲ عضو باند دزدی از منزل ها در فردیس

دادستان فردیس افزود: جهت هر یک از متهمان ۵۰۰ میلیون تومان قرار وثیقه صادر و روانه زندان شده است اند.

جهانشاهلو افزود: با توجه به اعترافات متهمان محل های دزدی شناسایی و از آنجایی که سارقان فقط پول و طلا از منازل به دزدی می بردند ارزش تقریبی اموال به دزدی رفته به وسیله آن ها حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تخمین زده شده است است.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبر داد وگفت: متهمان به ۳۰ فقره دزدی میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر

واژه های کلیدی: زندان | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs