عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار بین الملل ارتش قطر به حالت آماده‌باش در آمد ، هشدار شدید قطر به عربستان

یک منبع نظامی آمریکایی ادعا کرد که قطر نیروهایش را در بالاترین درجه آماده‌باش قرار داده و به عربستان شدیدا هشدار داده است.

ارتش قطر به حالت آماده‌باش در آمد ، هشدار شدید قطر به عربستان

هشدار شدید قطر به عربستان/ ارتش قطر به حالت آماده باش در آمد

عبارات مهم : بحرین

یک منبع نظامی آمریکایی ادعا کرد که قطر نیروهایش را در بالاترین درجه آماده باش قرار داده و به عربستان شدیدا هشدار داده است.

به گزارش فارس، یک منبع آمریکایی به شبکه سی ان ان گفت که آمریکا تحرکات نظامی قطر را به دقت رصد می کند و این کشور به عربستان، امارات و بحرین هشدار داده است که به سوی هر کشتی که بخواهد وارد آب های قطر شود؛ آتش خواهد گشود.

ارتش قطر به حالت آماده‌باش در آمد ، هشدار شدید قطر به عربستان

این منبع آمریکایی که خواستار عدم افشای نامش شده، همچنین مدعی شد که قطر نیروهایش را در بالاترین درجه آماده باش قرار داده و ارتش قطر 16 تانک «لئوپارد» را از پادگان ها خارج و در دوحه مستقر کرده است.

وی افزود: وزارت دفاع قطر نامه هایی به دولت های عربستان، امارات و بحرین در 5 ژوئن ارسال کرده و به آنها هشدار داده است که هر کشتی که بخواهد از این کشورها به آبهای قطر وارد شود نشانه قرار خواهد گرفت.

یک منبع نظامی آمریکایی ادعا کرد که قطر نیروهایش را در بالاترین درجه آماده‌باش قرار داده و به عربستان شدیدا هشدار داده است.

او در آخر تأکید کرد که شرایط فعلی در قطر تأثیری بر فعالیت ارتش آمربکا در این کشور نگذاشته است.

روز دوشنبه گذشته عربستان، امارات، بحرین و مصر اعلام کردند که به علت آنچه آن را حمایت قطر از تروریسم و اخوان المسلمین و رابطه با کشور عزیزمان ایران می خوانند، تمام روابط دیپلماتیک، سیاسی و اقتصادی خود را با قطر قطع کرده اند. بعد از آن کشورهای لیبی، دولت منصورهادی در یمن، مالدیو و کومور نیز روابط خود را با قطر قطع کردند و اردن نیز سطح روابط خود را به کاردار تقلیل داد.

واژه های کلیدی: بحرین | امارات | عربستان | عربستان | آمریکایی | عربستان، | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs