عشق احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن

عشق: احکام دینی اقامه نماز گیلان برپایی جشن جشن عبادت 33دانش آموز دبستان زینبیه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد!

روز و شب گذشته با انجام 300 پرواز یکی از شلوغ‌ترین روزهای فرودگاه مشهد بود ولی بعضی شرکت‌های مسافرتی در بعضی مسیرها مانند تهران- مشهد اقدام به فروش بلیت به قیمت

قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد!

قیمت های نجومی بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد!

عبارات مهم : انجمن

روز و شب گذشته با انجام 300 پرواز یکی از شلوغ ترین روزهای فرودگاه مشهد بود ولی بعضی شرکت های مسافرتی در بعضی مسیرها مانند تهران- مشهد اقدام به فروش بلیت به قیمت 550 تا 600 هزار تومان کردند.

مجید فرقانی، دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی در گفت وگو با ایسنا در این زمینه اظهار کرد: فروش بلیت در یک مسیر به قیمت 600 هزار تومان تخلف است.

قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد!

وی خاطرنشان کرد: خبرهایی مبنی بر فروش بلیت با این قیمت شنیدیم، ولی اینکه به صورت مستندی شکایت انجام گرفته باشد نبوده است و تاکنون مراجعه ای به ما به منظور ثبت شکایت صورت نگرفته است تا بررسی کنیم.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: زیاد کردن قیمت بلیت باتوجه به آزادسازی قیمت بلیت و باتوجه به اینکه شرکت هواپیمایی کشوری سقفی جهت قیمت تعیین نکرده امری طبیعی است ولی معمولا این زیاد کردن قیمت در پروازهای کلاس اکونومی تا سقف 250 تومان و در پروازهای کلاس بزینس تا 350 تومان طبیعی است.

روز و شب گذشته با انجام 300 پرواز یکی از شلوغ‌ترین روزهای فرودگاه مشهد بود ولی بعضی شرکت‌های مسافرتی در بعضی مسیرها مانند تهران- مشهد اقدام به فروش بلیت به قیمت

وی تاکید کرد: توصیه ما به مردم این است که در فصل های شلوغ سال از قبل تر اقدام به خرید بلیت کنند. باید توجه داشت که آزادسازی قیمت ها در همه جای دنیا مرسوم است و مختص کشور عزیزمان ایران نیست.

فرقانی یادآور شد: در حوزه نظارتی بازدیدهایی از سوی بازرسان شرکت تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت و انجمن دفاتر خدمات مسافرتی به صورت یکسان از دفاتر فروش بلیت به طور مرتب صورت می گیرد و مردم نیز در صورت داشتن شکایت در مشهد می توانند با شماره 05132281830 الی 33 تماس بگیرند و شکایت خود را ثبت کنند.

واژه های کلیدی: انجمن | طبیعی | دفاتر فروش | خراسان رضوی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs